Hakkımızda - MDS Yazılım MDS Yazılım
MDS Yazılım MDS Telefon
 

    HAKKIMIZDA

      MDS Yazılım Ltd. Şti. yazılım, üretim ve bilişim alanında uzmanlaşmış kadrosuyla , ticari paket programları ve piyasada her ihtiyaca cevap veren geniş , kaliteli ürün yelpazesi ile sektördeki yerini 2003 yılında almıştır.

       MDS Yazılım programları profesyonelce, ileri teknolojik metotlar kullanılarak hazırlanmıştır. Günümüzde de sürekli gelişen teknoloji ve değişim gösteren mevzuatı çok hızlı bir şekilde programına uyarlamakta ve kullanıcıların tüm ihtiyaç ve isteklerine göre sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

     Çok kısa zamanda piyasada üstün başarısıyla aranılan isimler arasında yer almasını ve saygınlığını müşteri odaklı çalışmasına bağlıdır. Müşteriye karşı olan sorumluluklarının sadece satış işlemiyle bitmediğini kendine ilke edinmiştir. MDS Yazılım; müşteri hizmet ve desteğinin çok kısa zamanda sağlanması, sürekli artan kalite, çalışkanlık, dürüstlük, uzmanlaşmış bir kadro, hızlı bir şekilde çözüm üretme ve takip prensipleri ile sektöründe örnek bir şirket ve daima bir adım ileride olmaya devam edecektir.